de Jongstraat 31 Vorden

Koopsom € 1.275.000 k.k.

Omschrijving

Een penthouse van klasse, ruimte en uitzicht.

Op een van de mooiste plekken van Vorden, aan de rand van landgoed Het Hackfort, bevindt zich dit exceptioneel ruime penthouse van maar liefst 265 m² woonoppervlakte. Een unieke samensmelting van twee appartementen tot één royaal en licht geheel, met twee dakterrassen, twee privéparkeerplaatsen en een zeer ruime berging.

Dit penthouse is bedoeld voor wie niet zomaar een appartement zoekt, maar een bijzonder thuis met allure en comfort,
licht, lucht en vergezichten.

De woning beslaat bijna volledige bovenste verdieping van het stijlvolle complex in woonpark De Vordense Beek. Dankzij de grote raampartijen geniet u van panoramische vergezichten over de landerijen en het dorp Vorden. Hier komt het beste van twee werelden samen: de rust en natuur van de Achterhoek, met de luxe en het gemak van modern wonen.

Een indeling met mogelijkheden
De huidige plattegronden zijn opnieuw ontworpen en bieden volop inspiratie voor een eigentijdse luxe indeling. Denk aan een ruimtelijke living met dubbele openslaande deuren naar het dakterras, een stijlvolle woonkeuken met plek voor een groot kookeiland en meerdere slaapkamers met elk hun eigen badkamer of inloopkast.
De nieuwe artist impressions en plattegronden laten zien hoe veelzijdig deze ruimte is – ideaal voor wie zijn woning graag geheel naar eigen stijl wil vormgeven.

Huidige indeling
Het penthouse beschikt over een ruime keuken met inbouwapparatuur en vloerverwarming, een complete badkamer, twee toiletten en een tweede doucheruimte. De ondergrondse parkeergarage biedt twee ruime parkeerplaatsen, en de dubbele berging is samengevoegd tot één royale opslagruimte – praktisch én comfortabel.

Exclusief wonen in het hart van de Achterhoek

Vanuit De Jongstraat loopt u zo naar het gezellige centrum van Vorden met zijn winkels en restaurants, terwijl u binnen enkele minuten midden in de natuur staat. Het NS-station ligt op loopafstand, en steden als Zutphen en Doetinchem zijn snel bereikbaar.

Een penthouse als dit komt zelden op de markt, een combinatie van ruimte, uitzicht en privacy die u nergens anders vindt!

Wilt u een indruk krijgen van de nieuwe indeling en mogelijkheden?
De nieuwe artist impressies en plattegronden laten u zien hoe dit penthouse zich moeiteloos laat transformeren tot een woning van internationale allure.

Neem contact met ons op voor een exclusieve bezichtiging.
Lees de volledige omschrijving
Woonoppervlakte
265 m²
Inhoud
1.171 m³
Bouwjaar
2005
Kamers
4
Slaapkamers
2

Overdracht

Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
penthouse
Type woning
penthouse
Soort bouw
bestaande bouw
Bouwjaar
2005
In aanbouw
nee

Details

Voorzieningen
lift, mechanische ventilatie
Open portiek
nee
Permanente bewoning
ja

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
265 m²
Inhoud
1171 m³

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
2
Aantal woonlagen
3
Aantal etages
1
Aantal badkamers
2
Badkamervoorzieningen
douche, dubbele wastafel, ligbad
Keuken type
dichte keuken

Isolatie en verwarming

Isolatievormen
volledig geisoleerd
Soort verwarming
cv ketel
Warmwater installatie
cv ketel
Ketel bouwjaar
2005
Ketel type
AVB
Ketel gas/olie
gas
Ketel eigendom
eigendom

Energielabel

Energielabel
B
Einddatum energielabel
2035-04-22

Kadastrale gegevens

Kadastrale aanduiding
Vorden M 1456
Eigendomssituatie
volle eigendom

Buitenruimte

Tuintype(n)
geen tuin
Hoofdtuin achterom
nee

Garage

Garagesoorten
parkeerkelder

Parkeergelegenheid

Faciliteit
op eigen terrein, parkeergarage

Schuur/berging

Aantal
1
Soort
inpandig

VVE informatie

Appartement bijdrage
519
Periodieke bijdrage
ja
Reservefonds
ja
Vergadering
ja
Onderhoudsverwachting
ja
Opstalverzekering
ja
Inschrijving KvK
ja
Bekijk alle kenmerken

Kaart de Jongstraat 31 Vorden

naar de Jongstraat 31 Vorden
Op 5 minuten loopafstand Op 5 minuten fietsafstand